2022-11-09 20:21  -  MKS Górnik Wojkowice

BKS SARMACJA II BĘDZIN

2

:

3

W minione niedzielne przedpołudnie nasze rezerwy w ramach rozgrywek B klasy, zaznały pierwszej porażki na własnym obiekcie.
W derbowym pojedynku górą okazały się rezerwy Sarmacji Będzin, wygrywając 2:3 z naszą drużyną.
Bramki dla naszego zespołu zdobywali: G. Kachniarz, M. Sośniak (k)

Nasz młody zespół w niedzielne przedpołudnie rozegrał jedną z najsłabszych drugich połów w tej rundzie, ulegając swojemu rywalowi. To zawodnicy gości mieli więcej z gry po przerwie, przypieczętowując to po błędach naszego zespołu.

Mimo iż pierwsza połowa w naszym wykonaniu stała na dobrym poziomie, gdzie udało się zdobyć bramkę do szatni.
To jednak komplet punktów niestety wyjechał z Wojkowic.

Pomimo tej porażki utrzymujemy drugie miejsce, jednakże zespół z Czeladzi odskoczył nam na 11 pkt. A na plecach czujemy już oddech Górnika Jaworzno, który traci do naszego zespołu zaledwie 1 pkt.

W serwisie youtube możemy obejrzeć cale spotkanie, które zostało transmitowane za pośrednictwem klubowych mediów Sarmacji Będzin:

2022-11-06 14:00