2022-09-20 17:23  -  MKS Górnik Wojkowice

LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE

2

:

1

W niedzielne popołudnie nasze rezerwy dopisały do swojego dorobku punktowego kolejne 3 pkt., tym razem pokonując na własnym boisku zespół Jedności Strzyżowice 2:1.
Bramki dla naszej drużyny zdobywali: M. Sośniak (karny), M. Perlak

Dla naszej drużyny było to spotkanie po dwutygodniowej przerwie ligowej, spowodowanej wycofaniem się z rozgrywek dwóch drużyn.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, to goście próbowali jako pierwsi zdobyć walkę, w naszej drużynie można było odczuć brak rytmu meczowego, jednakże z minuty na minutę nasza gra wyglądała coraz lepiej, nasze akcje się zazębiały i stwarzały rywalom duże niebezpieczeństwo.

W drugiej połowie to goście wyszli na prowadzenie po niegroźnej sytuacji i braku wybicia przez naszych obrońców piłki z pola karnego. Mimo straty bramki nasze rezerwy podniosły się i pokozały ducha walki, doprowadzając do remisu, a później zdobywając zwycięską bramkę.

Dla naszych zawodników było to dobre przetarcie przed bardzo wymagającym rywalem jakim niewątpliwie są rezerwy CKS'u Czeladź.

2022-09-18 16:00