2022-08-25 21:55  -  MKS Górnik Wojkowice

Zwycięskie rezerwy na inaugurację sezonu

KS UNIA ZĄBKOWICE

3

:

2

W pierwszym swoim spotkaniu sezonu 2022/23 nasze rezerwy pokonały beniaminka klasy B zespół Uni Ząbkowice 3:2.
Bramki dla naszej drużyny zdobywali: J. Michalczyk, M. Sośniak (k.), M. Liberda

Dla naszego zespołu spotkanie z Unią było wielką niewiadomą, obydwa zespoły nie forsowały tempa w niedzielne popołudnie czekając na błędy rywala.

Pierwszy błąd popełniła nasza drużyna, faulująć zawodnika gości w polu karnym w niegroźnej sytuacji. Goście nie bez problemów po dobitce zdobyli bramkę. Na szczęście naszej drużynie udało się doprowadzić do remisu w pierwszej połowie po strzale z dystansu Kuby Michalczyka.

W drugiej odsłonie nasz zespół zdecydowanie prowadził grę, wykorzystując błędy rywali i strzelając kolejne dwie bramki.
Najpierw zdobywamy bramkę z rzutu karnego, później po pięknej akcji całego zespołu.

Goście przed końcem spotkania zdobywają kontaktową bramkę również po rzucie karnym.
Chcąc idąc za tzw. ciosem, goście rzucają wszystkie siły do ataku, a nasz zespół raz po raz stara się wychodzić z groźną kontrą, po jednej takiej akcji goście kończą mecz w 10 po dwóch żółtych kartkach za przerwanie korzystnej akcji.

2022-08-21 17:00