2022-03-31 21:11  -  MKS Górnik Wojkowice

MKS Górnik Wojkowice

4

:

3

W minioną niedzielę swoje pierwsze spotkanie ligowe po zimowej przerwie rozegrały nasze rezerwy.

W wyjazdowym spotkaniu ulegamy Łazowiance II Łazy 4:3, tracąc wszystkie bramki po błędach indywidualnych.
Bramki dla naszego zespołu zdobywali: M. Szymonek, G. Kachniarz, W. Gruner

Spotkanie nie należało do najłatwiejszych tym bardziej że boisko rywali nie ułatwiało rozgrywania naszym zawodnikom piłki. Gospodarze starali się grać długimi piłkami co dopiero w samej końcówce zaowocowało strzeleniem aż 3 bramek.

W pierwszej połowie nasz zespół grał dobrze blisko rywali, wywierając presję w środkowej części boiska co pozwalało na stworzenie kilkunastu okazji bramkowych. Jednakże nie wykorzystujemy pierwszego rzutu karnego, a po chwili tracimy bramkę po błędzie naszego bramkarza. Do przerwy strzelamy 2 bramki i schodzimy na przerwę z prowadzeniem 1:2.

Druga połowa nie zmienia obliczu gry gospodarzy, którzy nie stwarzają zbyt wiele okazji pod naszą bramką po zagraniach długą piłką, my również nie wykorzystujemy kilku bardzo dobrych okazji. Jednakże udaje nam się strzelić bramkę na 1:3. Niestety bramka ta wprowadza rozluźnienie w naszej drużynie i tracimy 3 takie same bramki w przeciągu 5 minut.

W tym spotkaniu nasi młodzi zawodnicy schodzą pokonani, jednakże z dużą lekcją że zawsze gra się do końca.

2022-03-27 15:00