2022-01-22 21:29  -  MKS Górnik Wojkowice

Przegrywamy w pierwszym meczu sparingowym

:

2

W piątkowe popołudnie tj. 21 stycznia nasza pierwsza drużyna rozegrała swoje pierwsze sparingowe spotkanie.

Naszym przeciwinikiem w tym spotkaniu była IV ligowa drużyna Warty Zawiercie.

Spotkanie sparingowe zostało rozegrane na sztucznym boisku w Zawierciu o godz. 18:00. Obdywa zespołu musiały zmierzyć się ze sobą w bardzo trudnych warunkach pogodowych.

Ostatecznie nasza drużyna uległa IV ligowemu rywali 6:2. Jednakże po pierwszych 45 minutach nic nie zapowiadało aż takiego wysokiego zwycięstwa Warty Zawiercie. W pierwszych 45 minutach spotkania nasz zespół remisował z wyżej notowanym rywalem 1:1. Dopiero w drugiej odsłonie Warta zdobywała zwycięskie bramki po naszych błędach indywidualnych.

Warto również odnotować, że trener Adam Bała nie miał w tym spotkaniu do dyspozycji wszystkich zawodników pierwszej drużyny, co pozwoliło na zagranie w tym spotkaniu kilku zawodnikom zespołu rezerw a także juniorów naszej Akadami Sportu.

A już w przyszłą sobotę zmierzymy się z RKS Grodziec w kolejnym meczu sparingowym.

2022-01-21 18:00